Uskoro u potpunosti iskljucujem flunisan i rivotril (za 10 dana), pa me interesuje kad bih mogla da planiram trudnocu, tj. koliko je organizmu vremena potrebno da se iscisti od lekova. Inace, pila sam 1 tabletu flunisana i 1x 1/8 rivotrila dnevno.

    Odgovoreno: 09. 05. 2008.
    • Radi se o antidepresivu i benzodiazepinu koji se piju svaki dan sto znaci i da se vrlo brzo izlucuju iz organizma. Moj predlog je da napravite pauzu jedan ciklus i onda mozete krenuti u akciju.