Postovani, zelela bih da se detaljnije informisem o pms-problemu koji je sve intenzivniji i jaci. 7 dana pre pocetka ciklusa primetan je pad koncentracije, pojacan apetit, anksioznost, depresija, oticanje dojki, nogu, stomaka, frustracija, opsti pesimizam. Imala sam disbalans hormona pre par godina, pila sam Primolut-nor zbog poremecaja ciklusa, ali jos nisam uspela da eliminisem sada sve cesce simtome koji me remete u svakodnevnim aktivnostima. Da li pms-care tablete na biljnoj bazi mogu da ublaze naznacene simtome ili Vi predlazete nesto drugo? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 09. 05. 2008.
    • Probajte sa tim biljnim tabletama - ako pomognu ok a ako ne pomognu uzmite oralnu kontracepciju Tabl. Yasmin (bas njih-procitajte vise u tekstu Kontracepcija na ovom sajtu)- garantovano ce Vam pomoci (eliminisace sve subjektivne a i objektivne simptome koje imate).