Postovani Dr, imam pojacan sekret neprijatnog mirisa i osecam nelagodnost na usnici tacnije na ulazu, osecam kao da me boli a i svrbi, Bila sam kod ginekologa dao mi je terapiju, tablete i vaginalete Orvazil,sve sam to ispila i odradila...nakon toga sam dobila menstruaciju i kada je prosla sve se vratilo na isto kao i pre. koji je vas savet? Unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 05. 2008.
    • Moj savet je da ponovite terapiju, ali da tablete Orvagyl-a pije i Vas partner 7 dana 2x1. Za vreme terapije bez odnosa i alkohola. Kada zavrsite sa vag. Orvagyl-a  upotrebite i jednu kutiju Canesten-3 vaginaleta. Ako se problem javi i posle ove terapije uradite grupu VS i V+C bris i lecite po rezultatima. Uporedo sa ovom terapijom koristite i tbl Laktogin (oralni probiotik za sredjivanje vaginalne flore)-po uputstvu.