Hvala na odgovoru.Ali ja ne smem da prekinem da pijem jannine jer u tom slucaju odmah dobijam odliv a one su jedine tablete koje mi smanjuju krvarenje jer ja inace imam preobilne menstruacije i cesto sam primala krv.Da li postoji neko drugo resenje?Zasto mora da se pravi pauza od 3 meseca?Hvala unapred.PS.Stvarno se plasim da prestanem da ih pijem

    Odgovoreno: 08. 05. 2008.
    • Radi se o probojnom hormonskom krvavljenju- kolicina hormona u tabletama je nedovoljna za Vas- tako shvatite moje objasnjenjenje- promenite kontraceptiv - uzmite Logest ili Mercilon - bez pauze - slobodno. Necete imati krvavljenje sigurno (probojno a ni odliv). Ako ste radjali resenje za Vas je spirala Mirena- ako niste- razmislite o trudnoci ili promena kontraceptiva.