Postovani, imam pojacan sekret sluzav, skoro providan i bez mirisa ali pojacan,ne osecam druge simptome,ni peckanje ni svrab. U cemu je stvar?

    Odgovoreno: 08. 05. 2008.
    • Verovatno se nalazite u periovulatornoj fazi (period pred ovulaciju i sama ovulacija)- a to je posledica normalnih hormonskih fluktuacija u sredini ciklusa. Ako se ovo ne uklapa u tajming- proverite VS, V+C bris.

Komentari na pitanje: #5128

    • Meni se pojavio sluzavo providni sekret a za 10 dana ce da bude 3 mjeseca od kad sam se porodila. Jos nisam pocela redovno da dobijam menstruaciju. Sta je u pitanju isto nema mirisa samo je obilniji prvi put mi se ovo desava?