U osmoj sam nedelji trudnoće, aktivni pušač sam 7 godina, i pušim jednu paklicu na dan. Želim da ostavim cigarete, ali mi treba savet kako da počnem, na šta treba da pazim. Unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 08. 05. 2008.
    • Zguzvajte paklu koju imate kod sebe i kazite sami sebi i svojoj bebi : ovo je zbog tebe bebo i zaboravite na cigarete- ja nisam pusac i nemam drugi savet za Vas pogotovu sada kada u sebi nosite nov zivot. Pijte tbl. Folan 1 dn. bedoxin 3x1 i magnezijum 2x1.