Postovani doktore, vec sam vam pisala ranije i hvala za brze odgovore. Pre skoro 2 meseca na pregledu kod ginekologa utvrdjena mi je IIId grupa sekreta. Moj ginekolog mi je rekao da se ta III grupa ne leci da je to u redu kod sexualno aktivnih zena ali meni je smetalo i vama sam se obratila. Vi ste mi rekli da koristim tablete Orvagil i iste vaginalete kao i posle njih kanisten3. Sve sam to uradila i mislim da je sada sve u redu, nema vise neprijatnog mirisa. Hvala vam. Mislila sam da popijem 1kut Laktogen tableta za sredjivanje vaginalne flore jer vidim da mnogima preporucujete. Da li vi mislite da bi trebalo da ih uzmem za svaki slucaj? Uvek sam imala malo pojacan sekret ali mi doktori nisu nikada za to nesto davali i sada ga imam ali nije kao pre vase terapije, sada je bez mirisa. Da li treba jos neke vaginalete za to da koristim? Od nedavno koristm Jeanine pilule da naglasim ne znam da li to ima kakvog uticaja ako kazete da uzmem Laktogin. Hvala

    Odgovoreno: 08. 05. 2008.
    • Jeanine tbl. samo uticu na zgusnjavanje vag. sekreta i povecavaju otpornost prema infekciji- dakle one ne mogu poremetiti grupu sekreta. Ako jos uvek imate subjektivne tegobe probajte sa vaginaletama Betadin 5-7 dana . Slobodno uzmite tbl. Laktogin i to duze vreme (po uputstvu) nikako ne moze da Vam skodi.