Postovani doktore,utrvdjena mi je IIIa grupa vaginalnog sekreta,osim toga kod momka postoje bele naslage na polnom udu koje se lako skidaju i mirisa su ribe.Uzeli smo terapiju Orvagil 400 mg 2×1 ,7 dana oboje,i ja vaginalete Orvagil 7 dana! Posle nedelju dana od zavrsetka terapije simptomi su poceli da se vracaju! Molim vas, sta da uradimo dalje?Da li da ponovimo terapiju i posle koliko vremena od zavrsetka prosle terapije?Ili je potrebno nesto drugo?

    Odgovoreno: 07. 05. 2008.
    • Ponovite terapiju, a Vas momak neka 2x dnevno maze kremu Mac-Miror-Kompleks (5-7 dana). Takodje potrebno je da ubuduce obavezno sprovodi toaletu najmanje 2x dnevno, uz povremeno koriscenje iste kreme.