Postovani! U zadnje vreme pojavio mi se pomalo cudan miris dole, pojacan ali samo ponekad-inace osim toga pojacan mi je iscedak-u zadnji par dana vise ga i ne primecujem ali stalno imam utisak da sam dole vlazna.na gacicama ostaje jedva primetna mokra mrlja ali kad se obrisem vidim da je malo sluzavo svuda. inace imam pojacan iscedak ali se ranije desavalo da bude gust...imam stalanog partnera i koristimo redovno zastitu. proslog leta sam imala jedan nezasticen kontakt(ne sa partnerom)..nakon toga nisam nista neuobicajno primecivala... mada uvek imam malo problema sa tim...sad osecam da mi je malo i zazareni i idem nesto cesce u wc nego uobicajno...moje pitanje-sta to moze biti, je li neka upala ili moze biti ozbiljnije? i da li se neki simptomi mogu osetiti tek naknadno, da li je moguce da je taj sexualni odnos ipak ostavio neke posledice? a inace trebam dobiti ovih dana i vec ranije mi se desavalo da mi telo drugacije reaguje pred menstruaciju ali me malo brine taj konstantni i sluzavi iscedak

    Odgovoreno: 07. 05. 2008.
    • Najpametnije bi bilo da pre ciklusa upotrebite vaginalete sirokog spektra dejstva: Poliginax (jedno pakovanje), zatim sacekate da ciklus prodje i uradite VS, V+C bris, hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu- te na taj nacin utvrdite da li postoji razlog za brigu i naravno eventualno lecenje ( i Vas i partnera). Veze za jednu noc konzumirati sa kondomom (savet).