Postovani doktore vec sam vam pisala da sam radila analizu vaginalnog sekreta i da je nalaz pokazao da imam 3a grupu nakon toga je propisana terapija vaginalete orvagil i krema pharmatex .Nakon upotrebe navedenih lekova nisam videla nikakav napredak posto i dalje imam pojacan sekret i peckanje i svrab nisam vam pomenula prosli put da imam ranicu koja nikako ne prolazi . Nedavno sam imala u urinu Escerihiu coli pa sam imala terapiju da li mislite da su mi se sada pojavile mozda gljivice zbog antibiotika koje sam koristila ?Ja bih vam bila zahvalna ako bi ste odgovorili u sto kracem roku.hvala !

    Odgovoreno: 06. 05. 2008.
    • Najverovatnije sada imate i gljivice. Moj predlog je sledeci : Jedno pakovanje vag. Geonystin, a zatim jedno pakovanje vag Canesten 3- trebalo bi da pomogne, ako ne onda uradite V+C bris i lecite po antibiogramu. Uz terapiju vaginaletama pocnite da pijete tbl Laktogin po uputstvu (oralni probiotik za sredjivanje vag. flore).