Postovani,interesuje me da li mogu kojim slucajem zatrudneti dok pijem pilule za kontracepciju? Moze li se to na neki nacin ipak desiti?I ako moze,a ja ne znam da sam trudna pa i dalje pijem pilule,da li to moze i koliko da skodi?Hvala unapred!

    Odgovoreno: 06. 05. 2008.
    • Moze se desiti samo ako ne popijete redovno tabletu (zakasnite, preskocite...), ali izuzetno retko i tesko. Odgovor na drugo pitanje je: gledajte da do toga ne dodje, mada se u principu nista lose ne moze desiti.