Postovani, Vec dve nedelje imam cudne bolove u malom stomaku,zatim pri seksualnom odnosu(udata sam imam dete,imam 26god),imam neki cudan iscedak iz vaginalnog dela nije sekret vec vise kao tecnost,ima jak i neugodan miris .O cemu se radi?Mislila sam da ce se povuci ali to se ne desava.Nekoliko puta dnevno se presvlacim.Ranije sam cesto imala IIIa grupu sekreta koju sam lecila vaginaletama .Inace imam ranicu od porodjaja na grlicu materice srednje velicine.Hvala na odgovoru unapred

    Odgovoreno: 06. 05. 2008.
    • Imate infekciju vagine i to jeste sekret, samo u vecoj kolicini. Uzmite i Vi i suprug tbl. Orvagyl od 400 mg 2x1 7 dana, a Vi i vag. Orvagyl 10 dana. Za vreme terapije 2-3 x se mozete irigirati tantum rosom, multiginom ili zalfijom (uvece pre stavljanja vaginalete). Bez alkohola i odnosa  dok pijete Orvagyl. Posle terapije - par dana - uradite VS, V+C bris, kolposkopiju i PA (ako niste skoro radili).