Analiza vaginalnog sekreta mi je pokazala da imam 3a grupu sta to podrazumeva ? da li je potrebno da i partner nesto koristi kao terapiju .propisana je terapija samo meni vaginalete orvagil i krema pharmatex. ne koristimo zastitu naravno sada kada sam pod terapijom nemamo odnose.

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Radi se o bakterijskoj infekciji i propisana terapija je adekvatna. Za partnera nije potrebno lecenje. Ja bih Vam samo dodao tbl. Laktogin za stabilizaciju vaginalne flore (po uputstvu).