Ovaj sajt je prekrasan Javjam se iz Makedonije imam jedno pitanje koe me zgrizuje. Imam 35 godina do sada sam imala redovan ciklu ali proslog meseca na 15 dana imala sam mali iscedak kafene boje koi je trajao do 27 dana dok ni sam dobila redovni ciklus. Nemam nikakve bolove imam jedno dete i sad sam hdela da rodim jos jedno. Dali so ove neke hormonalne promene ili je nesto drugo. Odnapred Vam zahvalujem za odgovor

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Prilikom promene godisnjih doba desavaju se i hormonske oscilacije u telu zene. Svaka zena ima pravo na 2-4 iregularna ciklusa godisnje i to se ne smatra patologijom. Ono sto se Vama desilo najverovatnije je hormonske prirode (popustanje zutog tela) sto nije nista opasno i zabrinjavajuce. Slobodno krenite na drugo dete- vec Vam je vreme, a posto imate 35 godina savetujem da u ovoj trudnoci uradite amniocentezu (ispitivanje plodove vode- imate vise o tome na ovom sajtu u tekstu Testiranje u trudnoci). Pozdrav.