Imam Kandidu VI , ginekolog mi je prepisao kansen vaginalete i kanseten Kremu,pa hocu da pitam da li bih ja smela da koristim vaginalete i kremu ako dobijem? I sta da radim ako veceras stavim vaginaletu a sutra dobijem,da li smem da prekinem sa uzimenjem vaginaleta ,pa da nastavim posle prestanka menstruacije? I da li kremu smem da koristim za vreme menstruacije?

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Sacekajte da prodje ciklus i pocnite ili nastavite sa propisanom terapijom. Ako niste trudni popijte i jednu tabletu Flumikazola ili Diflukana od 150 mg (moze i u vreme krvavljenja)- to ce Vam pomoci.

Komentari na pitanje: #4901

    • Detelinara novi sad 18. 03. 2013.

      Molim vas imam strasno peckanje u vagini, ali ne svrab i bez peckanja prilikom mokrenja, radila sam analizu urinokulture, i nalaz je uredan, pomozite, dal mogu koristiti cansen vaginalete i kremu, , jednom prilikom sam imala to i ginekolog mi je tu terapiju prepisao i ranije, , ,