Molim vas da mi odgovorite na sledeće pitanje, interesuje me dali se moram obratiti ljekaru za kožne bolesti povodom sledećeg problema: Primijetio sam da pri samom korijenu penisa , gdje se završavaju dlačice sa gornje strane, imam pojavu perutanja kože i male pukotine, dvije- tri u dužini od 2-3mm, nemam neprijatnog osjećaja,ali kad se tuširam naslage perutanja se skinu i koristio sam mast JEKODERM koja je to za sad ublažila, ali se puktine kože jedva naziru, to sam primijetio poslije sexualnog odnosa gdje je partnerka obilno doživivjela orgazam i u jutarnjem tuširanju sam to primijetio, a poslije korištenja jekoderma osećam blago peckanje na tom mjestu. Unaprijed zahvalan.

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Namazite to mesto kremom Triderm ili kremom Mac-miror-kompleks par dana 2-3 puta dnevno. Ako ne pomogne obratite se koznom lekaru- to je njihovo podrucije .