Postovani doktor Milane,molim vas za savet i misljenje? Da li postoji opasnost ako se zatrudni a primljena je druga doza vakcine protiv hepatitisa B? Koliko je to opasno ako jeste i sta preporucujete u tom slucaju??? Unapred hvala!!!!

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Konsultovao sam epidemiologe- oni kazu da ne bi trebalo da prima trudna zena a ako primi -nista samo se odlaze primanje trece doze- to je sve. Nastavite slobodno trudnocu.