Postovani doktore,prosle nedelje mi je radjena biopsija grlica materice,tacnije u utorak,a nakon toga krvarila sam samo taj dan. narednih dana,na ulosku je bilo samo par kapi braonkaste boje,medjutim,juce,nedelju dana nakon biopsije setala sam dva sata sa cerkicom i kada sam dosla kuci videla sam da sam opet prokrvarila.Ne drasticno,ali opet se pojavila sveza krv koja kao da je pomesana sa vodom.Bojim se zasto se navratilo krvarenje.Inace,menstruacije su mi uvek uredne,a juce mi je bila tacno polovina ciklusa,odn.15.dan od kada sam zadnji put dobila.Na biopsiji su mi uzeta 4 uzorka velicine 4-7 mm i rezultat je u redu.Bojim se da ne dodje do neke infekcije posto imam III grupu sekreta,masu Le i bakterija.

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Ukljucite Dovicin 2x1 tbl-5 dana, i posetite lekara koji Vam je radio biopsiju- mozda je potrebno da  termokauterom "pecne" biopsirana mesta kako bi krvav;ljenje stalo. ( moguca su takva desavanja posle biopsije).