Poštovani doktore Stefanoviću, Zbog izostanka menstruacije javila sam se ginekologu i utvrdjen mi je visok prolaktin i mikroadenom na hipofizi.Kao terapija preporučena su mi dva leka Bromakriptin i Dostinex tj. rečeno mi je da mogu da se odlučim za jedan od ova dva.Koji od ova dva leka bi ste mi vi preporučili i da li možete da mi kažete da li Dostinex uopšte može da se kupi u Srbiji? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Dostinex jos uvek nije usao zvanicno na nase trziste a njegov "ulazak" je u toku- najavljen je. Jos uvek nemam iskustva sa njim tako da cu Vam preporuciti Bromergon.