Da li je moguce dobijanje menstruacije i urađen je test na trudnocu (negativan) da sam u drugom stanju.Stomak mi je naduvan imam mucnine.Da li je mozda problem sa zadrzavanjem tecnosti u organizmu?

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Nije moguce, (ali ponovite test od nekog drugog proizvodjaca za svaki slucaj). Naduvenost ne mora biti ginekoloskog porekla- moguce je da su smetnje od strane digestivnog trakta. Naduvenost zbog zadrzavanja vode karakteristicna je za PreMenstrualniSindrom, a sada posto ste dobili treba da nestane. Bice da je varenje u pitanju.