Postovani,evo vec duze vreme sperma mi nije bela,odnosno nije normalne boje i izgleda...Takodje na penisu mi je izgleda uvecana mokracna cev(valjda) i posle ejakulacije ona se jos vise naduje?

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Sperma ne mora da bude iskljucivo bela- moze da ima i zuckastu nijansu. Ako ima krvi ili neprijatan miris to je vec nesto drugo. Uradite spermokulturu i obratite se urologu obavezno.

Komentari na pitanje: #4797

    • Ima 16 godina i prilikom ejakulacije sperma mi ima vrlo neprijatan miris. Nisam imao seksualne odnose.