Prilikom mokrenja imam bolove,i jako peckanje!i svakih pet min idem u wc.Recite mi sta da radim i kako da sprecim to?Unapred zahvalna na odgovoru!

    Odgovoreno: 29. 04. 2008.
    • Imate urinarnu infekciju. Dajte krvnu sliku, urin, sed., i urinokulturu. Medjutim posto su praznici a imate problem ako niste alergicni na penicillin onda Panklav od 625mg 3x1 uz dosta uvinog caja  (2-3 dana) ili caja od brusnice (neograniceno). Ako niste trudni moze i Ciprocinal od 500 2x1 5 dana.