Imam dugu vezu i redovne odnose,ali jutros sam u toku odnosa osetila peckanje. Pitam se da li je zbog toga sto nisam bila bas opustena ili je nesto drugo. Sekret mi je u redu,skoro sam posetila ginekologa, pa me zanima da li ova moja pretpostavka jeste moguca. P.S.NI ja ni moj decko ne menjamo partnere.

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • Mislim da se radi o prolaznoj epizodi nelagodnosti koja svakom moze da se desi iz ovog ili onog razloga. Ako se situacija ponovi (i kada ste opusteni) uzmite vag. Canesten 3- pomoci ce. Ako ne pomognu ponovite nalaze VS i V+C brisa.