Da li mozete da mi objasnite koje su moguce koplikacije ako postoji kila u trudnoci?Ja sam trenutno u 10-oj nedelji, i bas sam se uplasila kad sam otkrila da verovatno imam kilu, a kod doktora idem tek 15-og maja pa me zanima Vase misljenje.Ta kila se nalazi na levoj strani nize i osetim je samo kad lezim na ledjima. Molim Vas da mi odgovorite sto pre.Hvala

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Kao i kod svih kila - ukljestenje je najopasnija komplikacija, ali do toga izuzetno retko dolazi u trudnoci te se zato ne sekirajte vec uzivajte u praznicima.