Koje vaginalete je dozvoljeno koristiti u trudnoci? Inace, 25 sam nedelja trudnoce i prepisan mi je polyginax, ali sam prochtala da je kod ovih vaginaleta trudnoca kontraindikacija?

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • U toj starosti trudnoce mozete koristiti bilo koju vrstu vaginaleta bez bojazni- njihov efekat je lokalan (i skoro na svim pise da su kontraindikovane u trudnoci- proizvodjaci se time stite). Ipak Mac-Miror-Complex je vaginaleta sirokog spektra dejstva koja nema ovu  napomenu sto znaci da je ona izbor.

Komentari na pitanje: #4549

    • Sutra ulazim u 12-u nedelju trudnoce i dr mi je zbog pojacanog sekreta sa mirisom (bez prethodnih briseva) prepisala macmiror complex vaginalete 7 dana. Da li smem da ih koristim jer u upustvu pise da smeju, ali u 2 i 3 trimestru? Hvala.