molim vas da mi protumacite nalaz: Pa:II endocervicitis Th:bris na Chlam.trach. a prepisana terapija mi je: Atrican caps.,Orvagil vag.,V.S.Macmiror complex vag.,Betadine vag. i Hyperol vag. Kontrola za 4 meseca... Pozdrav od Ivane iz Kikinde

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Uredan nalaz PA brisa sa grlica (citoloski bris); prisutni znaci zapaljenja grlica materice; uzet bris za identifikaciju Hlamidije (specifican mikroorganizam); Propisana Vam je terapija za lecenje poremecenog VS (III grupa- bakterijska infekcija-tzv. bakterijska vaginoza). Pozdrav iz Nisa.