Zdravo.ja i muz smo nosioci gena.dvije dece nam je umrlo od bolesti mitohondrija.sin je umro sa 7 meseci zivota prosle godine.a sad u oktobru i cerka sa 8 meseci zivota je umrla.mi smo u Nemackoj.ali bi voleli doktor kao vi da nam pomogne jer ovde nista nam ne pomazu.od sina genetika je kasno stigla.on je umro a genetika posle dva mesca stigla.a ja sam tad vec 6 mesec bila trudna sa cerkom..zanima nas da li postojiogucnost da uradimo jesto da bi imala zdravo dete bez te bolesti?nasa genetika pose 25% jenda svaka trudnoca ima tu bolest..izvinite na duzem trkstu.ali ocajna sam je sam izgubila moju decu i sad zelimo neko resenje da nadjemo u vezi toga

    Odgovoreno: 01. 10. 2023.
    • Postovana gospođo. da li mi mozete javiti od koje vrste mitohondrijalne bolesti su Vasa deca bolovala? Voleo bih da pogledam i njihovu dokumentaciju o ranijem lečenju, ukoliko je još imate molim Vas da kopirate i da mi posaljete na adresu Poliklinika Milenium, Molerova 11, Beograd, Srbija.  Puno pozdrava, dr Kažić.