Molim vas da mi odgovorite, ko se bavi proizvodnjom i opremom za izradu kariotipa i analizu dnk. Ako mozete navesti konkretno neku firmu. Hvala

    Odgovoreno: 16. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Postoji veliki broj firmi koje se bave proizvodnjom laboratorijske opreme i reagenasa potrebnih za izradu kariotipova, njihovu analizu i analizu dnk. U srbiji postoji veliki broj distributera. Navođenje njihovih imena bila bi reklama. Ukucajte ključne reči i pretraživanjem u google-u možete naći ono šta tražite.