Imam brata koji ima daunov sindrom, interesuje kojoj zdr. Ustanovi da se obratimo u beogradu. Ima stalno natecene i tvrde noge. U novom pazaru smo radili sve moguce analize i preglede kod doktora, ali nista ne mogu da mu nadju ili ne znaju. Unapred zahvalan vasiljevic vladeta

    Odgovoreno: 25. 11. 2009.
    • Poštovani,

      pretpostavljam da vašeg brata u novom pazaru leči pedijatar, te je potrebno da bude pregledan na pedijatrijskoj klinici u ustanovi višeg nivoa, a oni će tamo zatražiti mišljenje drugog, odgovarajućeg specijaliste. Ako dijagnoza zaista nije postavljena pacijent mora da dobije uput od nadležne komisije koja ga tamo upućuje.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #43476

    • Imam decaka koji ima 6 ipo godina ima daunov sidrom decak koji je veseo i nema nikakvih zdravstvenih problema sem govora. Potpuno sve razume dali postoji mogucnost da to bude trajno ili ce doci do promene da progovori.