Kada mo\\e da se ocekuje da u srbiji koristimo celije masnog tkiva kao maticne

    Odgovoreno: 19. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Matične ćelije masnog tkiva se u srbiji koriste za naučna istraživanja. Kada će se početi sa njihovim korišćenjem u terapijske svrhe stvarno ne mogu da odgovorim jer one ne pokrivaju oblast mog interesovanja.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #39799

    • Postovani, imam 27 godina a moj suprug 34, ja sam a+ krvna grupa a za njega ne znam, 18 oktobra 2015. Ostala sam u drugom stanju ali se u 10. Nedelji n7su culi otkucaji srca uradjen je abortus 7 uzorak poslat ja analizu kada su stigli rezultati receno mi je da je pl8d bio muskog pola i da je imao oboljenje edvardsovog sindroma, e sad moj muz je zdrava osoba niko sl7can sindrom ni u mojoj ni u njegovoj familiji nije imao ja sam kao dete operisana od hidrocefalisa koji je nastao od teskog porodjaja rodjena sam u osmom mesecu karlicno, znaci nije urodjeni, zanima me koja je mogucnost da se ovaj sindrom pon8vi u sledecoj trudnoci? Pooudecu od brige dok cekam da odejo na utvrdj8vanje kompitabilnosti partnera. Molim vas pomozite. Nalaz od ploda sa abortusa glasi kariotip ploda 47xy +18 genetska informacija trizomija 18 m7skog pola, nadam se da je samo greska prirode i da se nece ponoviti inace t8 mi je bila prva trudnoca, hvala vam unapred na odgovoru.