Poštovana,
    Odgovorili na moje pitanje u vezi šizofrenije i preporučili mi da konsultujem genetičara. Stoga Vas molim u kojoj ustanovi (državna ili privatna) u Beogradu mogu da konsultujem genetičara i da li znate koja je procedura?
    Hvala!

    Odgovoreno: 28. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Molim Vas da ponovo pročitate moj odgovor na Vaše pitanje. Ja Vam nisam preporučila da konsultujete genetičara jer se genetski testovi kada su u pitanju poligenske bolesti u koje spada šizofrenija nažalost ne rade.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #34875

    • Zar se ne moze utvrditi dali ce buduci djeca u obitelj naslediti sizofrenije? To se ne radi sa genetskim testiranjama? Kako cemo onda saznatai ukoiko imamo vec bolesni od shizofrenije dali ce uticati na nase djece? Ne postoje nikakvih testiranja da bi se videlo dali je sve u redu?