Poštovana,
    Imam bol u lijevom ramenu. Bolove osjećam najviše kada spavam. Ponekad osjećam bol i dok sjedim. Da li se radi o upali mišića ili o nečemu drugom. Bolove osjećam u vrh ramena. Bolovi su nekada jaki a nekada tupi bolovi. Kada nešto radim ne osjećam bolove, jedino kad previjem ruku i pokušam podići u vis. O kakvom se bolu radi.
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #30131

    • postovani imam veliki bol u desnom ramenu ruku ne mogu da gurnem u nazad ne mogu i nista da drzim u desnoj ruci jer cu ispustiti kazite mi sta to moze biti i kome da se obratim inace imam 32 godine unapred hvala