Nerv išijadikus mi dodiruje kičmu i to me užasno boli. Nosim kosmodisk, bol je slabiji ali postoji. Bio sam kod masera koji imaju bioenergiju i odvoje ga od kičme i bude mi super ali kratko traje. On se opet pomeri a bol se vrati još izrazenija dok se ne stabilizuje. Ima li tu pomoći ili ne?
    Imam 27 godina i to traje već nekoliko godina.

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #25937

    • Deksazon ihjekcije sa diklofenakom i ohb12. Snimiti kičmu zbog eventualnog izletanja diskusa. Kad uminu bolovi samo vežbe za istezanje i mišićnu muskulaturu. Inače trenutno sam pod terapijom i jedva kucam.