Poštovani doktore
    Opet želim da Vam se zahvalim na odgovoru u vezi moje povrede kolena i na vašem ohrabrenju. Podsetio bih Vas šta ste mi napisali, nakon što sam Vam posla nalaz MR. "Javite se na fizikalnu terapiju. Od tretmana predložio bih laser, magnetno impulsno polje, ultrazvuk i tens, za jačanje mišića butine, aktivnih stabilizatora kolena. Prognoza je dobra za Vas. Po završetku fizikalnog tretmana, nastavite sa sportskim aktivnostima. Puno uspeha"
    Dok sam čekao Vaš odgovor, preko prijatelja sam zakazao pregled kod Prim.dr.Zorana Ganića, na Institutu za ortopedsko-hirurške bolesti Banjica. Nakon pregleda snimka MR i kliničkog pregleda, zakazao mi je prijem za 31.3. i napisao sledeće: dijagnoza: laesio lca gen.dex. Dolazi zbog povrede prednje ukrštene veze na desnom kolenu. TH: Indikovano je operativno lečenje u smislu artroskopije i ligamentoplastike prednje ukrštene veze na desnom kolenu. Malo me je to uplašilo s obzirom da ste me Vi ohrabrili, pa sam stupio u kontakt i otišao na pregled kod MR.sci dr.Bratislava Stojkovića iz Niša, koji me je i prilikom prvog povređivanja pre 10 godina, pregledao. On je nakon pregleda snimka MR konstatovao isto što i Vi, pa me sada bune ta različita mišljenja,Vas i dr.Bate sa jedne strane i dr.Ganića sa druge. O dr.Ganiću sam čuo da je izvrstan stručnjak u ovoj oblasti, pa mi nije jasno zašto je zahtevao operativno lečenje. Molim Vas da mi opet odgovorite i ovom prilikom Vam se izvinjavam na dosadi.