Poštovani,
    nekoliko meseci unazad osećam jak konstantan bol u nozi, koji počinje od ahilove tetive preko pete i unutrašnje i spoljne strane ispod zloba. Dva puta je rađen rendgenski snimak na kome se ne vidi nikakav problem sa kostima stopala i pete.
    Molim Vas da me posavetujete kome da se obratim (u Beogradu) jer sam probao sa raznim mastima i koristim uloške a bol se ne smanjuje. Do pre 7 godina trenirao sam  fudbal.
    Izvinite na ovako opširnom pitanju i hvala!