Poštovana doktorka,
    Već tri godine imam probleme sa bolovima u predelu desnog ramena koji se širi na plećku i prema laktu. U početku su bili sporadični ali su se kako vreme prolazi oni pojačavali. U zadnje vreme isti bolovi pojavili su se i na levom kuku. Povremeno reaguju i levo rame, kao i desni kuk. Imam 55 godina. Prvi pregled u domu zdravlja konstatovao je sledeće dijagnoze, 1. CERVICOBRACHIALGIA, 2.EPICONDYLITIS, 3. SPONDYLOSIS CERVICALIS, 4. DISCARTHROZIS C-4-C-5, 5. UNCARTHROXIS C4-C6, 6. PERIARTHRITIS 7. OSTEOARTHROSIS. Od terapije sam primao injekcije diklofenaka u kombinacuju sa OHB-12, omeprolom i gelusil lakom/.U medjuvremenu sam bio i na Reumatološkom institutu, gde su mi radili samo vizuelni pregled dva puta i dobio sam istu terapiju.
    Pošto su bolovi trenutno prisutni 24 sata i nesnosni su, molim vas da mi makar i savetom ukažete na moguće rešenje ovog mog stanja, koje je najblaže rečeno nesnosno.
    Unapred hvala i s nestrpljenjem očekujem Vaš odgovor.