Imam dijagnozu periarthritis humeroscapularis omae sinistrae incipiens, Omarthrosis lateris sinistri incipiens. Rame me boli i kad ga ne pomeram, a bol se proteže na dole prema laktu.
    Šta mogu da koristim da ublažim bol, dok ne odem na zakazani pregled?
    Hvala

    Odgovoreno: 22. 01. 2009.

Komentari na pitanje: #19867

    • Imam dijagnozu omarthris dex. Molim vas recite mi sta to znaci i koji su simptomi te bolesti. Hvala unapred. Natalija

    • Imam: periarthrittis humeroscapularis. Dex jake bolove kod pokretanja desne ruke i krckanje tj kreptaciju. . Primala sam inekcije kosteroida ali ne pomaze. . . ! Da li je dobro za to zapaljenje stavljati ledeni jastucic koga imam u zamrzivacu pa da zapaljenje prestaje. . Da li je mozda i neki zivac ukljesten. . U ramenu? Imam 70 god. Hvala unapred na odgovoru princevac elidija beograd

    • srbakunijevic 17. 02. 2014.

      Periarthritis huneroscapularis omae sinistrae kakva je to bolest i kako se leci

    • SNEZANA ANDREJEVIC 13. 08. 2012.

      Omarthrosis je neiyleciva bolest ne moze da se operise kao kuk ili koleno, mora da se trpi bol ili da se drogira?

    • LEPOSAVA LELA MILUTINOVIC 23. 07. 2012.

      1954. G. Sam imam strahovite bolove i levom ramenu, na snimanju mi je rećeno da imam omarthrosos lat. Sin. Re; eno mi je da se od toga ne umire, a ja imam jake bolove i to naroćito noću

    • Periarthritis humeroscapularis dex da li neko moze da mi objasni kakvo je ovo oboljenje kako nastaje i kako se leci

    • Periarthritis kalcificans art humeroscapularis dex da li neko moze da mi objasni kakvo je ovo oboljenje kako nastaje i kako se leci