Da Vas pitam, imala sam težak udes u aprilu prošle godine i imala sam prelom karlice, meni je ortoped rekao da idem u rehabilitacioni centar na vežbe i masaže, medjutim pošto imam manjak trombocita od januara meseca prošle godine, hematolog mi je rekao da su mi vežbe i masaže zabranjene zbog trombocita. Poslušala sam ga, ali dešava mi se da imam bolove na desnom kuku.
    Šta može da se desi pošto nisam otišla u rehab.centar, daleko bilo neće li se desiti da idem na štake ili štap? Čekam da mi izvade slezinu, pa da se malo oporavim od rane i odoh na plivanje, jer to takodje pomaže zbog karlice. Odgovorite mi molim Vas što pre, jer sam uplašena mnogo.
    Pozdrav.