Imam dvije ćerke blizankinje koje imaju po tri godine. Pri hodu uvrću stopala unutra. Bili smo sa njima u zavodu "Dr Miroslav Zotović" u Banjaluci i konstatovana je dijagnoza: Genua vara et pedes planovalgi Q66 Q66.3 .Kao terapiju su nam rekli da koristimo "Ciciban" cipelice i da ih oblačimo naopačke. Evo već dvije godine to ne daje neko veće poboljšanje mada su malo popravile hod.
    Moje pitanje je da li je moguće da isprave hod i koji je postupak?
    Unaprijed hvala.