Mama mi je 25.12 pala i povredila kuk. Ima 56 godina, i predhodnu dijagnozu, Osteoporoza, pije Fosavans i kalcijum od 1000. Doktor na Bežaniskoj Kosi, koji je primio te večeri na osnovu snimka je rekao da nema prelom, samo je jako povredjena tetiva prepona i da mora da miruje 2 nedelje, ali da mu je po snimku nešto kraća kost, ali videće posle dve nedelje da li ima preloma, na kontroli. Meni je to bilo sumnjivo, pa sam odnela snimke kod drugog doktora, na Ortopediji Banjica, gde su mi odmah rekli da je pukla kost, ali da je lepo nalegla, da nije iskočilo iz ležišta, da mora da miruje, ali da ako se okreće na zdrav kuk prilikom ležanja stavljam jastuk izmedju nogu, što ona ne može da izdrži od bolova tetive, prepone.
    Šta je najbolje raditi u ovakvim situacijama, ona može da sedi, ali me zanima kako da se ponašamo, da li je uredu da to tako sraste i šta sa tetivom i bolovima, ima još otoka izmedju butina.
    Unapred hvala na odgovoru i savetu.