Posle Išijasa leva noga slabo funkcioniše. Nemogućnost korišćenja svih butnih mišića.
    Kako brzo vratiti funkciju?

    Odgovoreno: 23. 12. 2008.
    • Ukoliko dosad niste, treba da uradite EMNG i proverite zašto mišići "ne funkcionišu". Ako je u pitanju samo slabost (a ne oštećenje perifernih nerava), onda će vam vežbe biti od velike koristi. Treba da se javite fizijatru koji će odrediti program vežbi za jačanje oslabljenih mišića. Vežbe se rade postepeno i kontinuirano, sa postepenim povećanjem opterećenja.