Već 3 meseca me bole tabani, tačnije prelaz izmedju pete i ostalog dela stopala, bol je izrazit kad treba da ustanem, a kasnije kad hodam on se izgubi.

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Niste postavili konkretno pitanje, ali pretpostavljam da vas interesuje o čemu se radi. Treba da uradite osnovne laboratorijske analize, da povedete računa o obući koju nosite, da se javite ortopedu koji će možda zatražiti rendgenski snimak stopala. Moguće je da imate neki od deformiteta stopala od ranije, ali su se tegobe pojavile tek sada. Možete probati i silikonske uloške i neki od gelova za mazanje ( fastum gel, biofreeze, ibuprofen kremu i sl.)