Poštovana doktorka,
    porodila sam se pre 23 dana. Mesec dana pre porođaja počele su da mi otiču noge, što sam smatrala normalnim. Međutim... Imam 34 godine, a sa 14 sam polomila desni skočni zglob - Fractura mall. med. dex - kako piše na otpusnoj listi. Desna noga otiče i boli u predelu zgloba čim ustanem iz kreveta. Ortoped je predložio samo pregled vaskularnog hirurga. Vaskularni hirurg je konstatovao da nemam trombozu, svi rezultati su u redu ( mokraćna kiselina, reuma faktor, ast, alt......).
    Zato Vas molim da pokušate da mi objasnite otprilike simptome: kada stojim boli me ispod i iznad unutrašnjeg čuklja; iz stojećeg stava (bosih nogu) ne mogu da uradim čučanj - čim pokušam boli me ceo zglob i tetive sa unutrašnje strane samo što ne puknu i nekako su debele - natečene; a tetiva iznad čuklja sa spoljne strane TRNI pri dodiru i to trnjenje se prostire na tetive domalog i srednjeg prsta. Šta se događa? Ne mogu da se brinem o bebi - strah me je da ne padnem sa bebom u naručju, a doktorka u ambulanti mi ne daje novi uput za ortopeda.
    Hvala!!!!