Imala sam, po narodski rečeno, uklještenje nerva u lumbalnom delu kičme, to je sada sanirano kolko tolko terapijom, ali još uvek osećam bolove, pogotovu kad se vreme menja, rekli su mi da je u pitanju upala nerva koja još uvek nije prošla. Mažem kremu i po potrebi rantudil forte za bolove.
    Interesuje me koliko šetnja može da mi pomogne i koliko uopšte šetnja može da pomogne kad su bolovi u kičmi u pitanju, ne samo lumbalni deo nego i vratni deo kičme.
    Hvala