Poštovana,
    recite mi molim Vas zbog čega iz sedećeg položaja ne mogu da podignem nogu levu, u stvari mogu do neke tačke, a kad krenem više od toga, imam bol poprilično jak, samo da napomenem da imam problem sa išijasom koji traje već 3 meseca i da sam imala terapije zbog kojih mi je bolje, ali nije kao što je bilo pre početka problema sa išijasom, pre 3 meseca prvi put u životu sam radila rendgen i skroz je čist. Imam 32 godine i normalnu kilažu, zato me ovaj bol muči, jer tu nogu i iz stajaćeg položaja kada podignem malo više isto me boli, zašto? Šta raditi?
    Samo da napomenem da imam još jednu turu terapija zakazanih za januar i da svaki dan radim zadate vežbe iz Doma zdravlja.
    Pozdrav.