Radio sam ligamentoplastiku desnog kolena i sada ne znam koje vežbe da radim kući za savijanje tog kolena.
    Možete li da mi objasnite ili date neki link gde postoje crteži (skice)?
    Hvala

    Odgovoreno: 12. 12. 2008.
    • Najbolje je da se javite fizijatru u najbližoj ustanovi, koji će tek nakon pregleda kolena odrediti vežbe potrebne za to koleno. Zatim ćete sa terapeutom vrlo brzo naučiti vežbe i možete ih raditi i sami kod kuće, ali tek nakon pregleda i tretmana terapeuta!. Nemojte sami pokušavati na osnovu slika i skica, može doći do ponovne povrede.