Kako da mi pomine bolkata vo grbot, mnogu sum slaba 44kg/166sm, imam46god. Rabotam teski raboti. Vi blagodaram mnogu.

    Odgovoreno: 30. 11. 2008.
    • Bilo bi dobro da uradite neke preglede kako bi se otkrio uzrok bolova (npr. RTG kičme vratnog ili lumbalnog dela, u zavisnosti od mesta bolova). Kada bi se tačno utvrdio razlog, onda bi se mogla primeniti i adekvatna terapija. Možete da pokušate sa lekovima tipa NSAIL (nesteroidni antiinflamatorni lekovi kao diklofenak, brufen, ketonal i sl.) ili sa antireumatskim gelovima za mazanje (fastum, brufen, biofreeze i sl.)