Imam sina od 13 meseci. Po rodjenju utvrdjena je spina bifida. Na redovnim pregledima u Kliničkom centru sve je za sada uredu. Oko otvora nema crvenila, nema sekrecije. Na poslednjem pregledu upućeni smo kod fizijatra zbog blagog zabacivanja leve noge. Fizijatar je predložio rendgen i ultrazvuk. Neurogirug predlaže da se sve to prati i ponovna kontrola je za 3 meseca.
    Da li postoji neka povezanost izmedju spine bifide i zabacivanje nogice i gde mogu privatno izvršiti magnetnu rezonancu? Da li ima potrebe za rezonancom?
    Molim Vas pomozite.