Postavljena mi je dijagnoza poliartritis. Počelo je pre 5 godina posle porodaja, prvo bolovi u zglobovima (kukovi, kolena, ručni zglobovi, ramena) a kasnije su se pojavile promene na koži (palčevi i dlanovi obe ruke). Terapija je bila meloksikan i 5 ampula diprofaz. Posle prestanka uzimanja meloksikana (nakon 2 meseca) ponovo su počeli bolovi i promene na koži.
    Interesuje me da li je ta bolest izlečiva i da li ću morati uzimati te tablete stalno? Inače, imam 30 godina