Poštovanje,
    moje pitanje je imam 30g. i u posljednje vrijeme osjećam bolove u koljenima, to su više nelagodni osjećaji koji stvaraju nervozu, nekad se širi prema preponama. Vadila sam nalaze krvi i sve u redu, osim sedimentacija 20/36, kašljala sam.
    Molim odgovor,
    unaprijed hvala

    Odgovoreno: 13. 11. 2008.
    • Takav osećaj može biti posledica opšte slabosti zbog prethodne bolesti (ako ste imali prehladu, kašalj, bronhit, temperaturu). Ako nema nikakvih promena na kolenima, tipa crvenila, otoka i sl., sačekajte još desetak dana, trebalo bi da tegobe prestanu. Ako se bolovi nastave ili pojačaju, treba da snimite kolena (RTG ili magnetna rezonanca).